top of page
shutterstock_1031173342.jpg

Letecká

Ve vzduchu jsme doma! Máme bohaté zkušenosti s charterovými lety z/do Asie. Zajistíme hladké odbavení vaší zásilky na letišti v Praze nebo kdekoli v EU včetně transferu.

Vystavíme potřebnou dokumentaci, zajistíme celní odbavení, DGR, VAL nebo expresní zásilky. Díky síti SEKO Logistics doručíme vaši zásilku až na místo po celém světě i v režimu DDP.

shutterstock_1031173342_edited.jpg

Námořní

Ať už se jedná o přepravu LCL nebo FCL, zajistíme ji pro Vás s profesionálním přístupem. S využitím sítě našich partnerů zajistíme i dodání door-to-door.

shutterstock_1217478364.jpg

Pozemní

Vybíráme dopravce, kteří Vás nezklamou. Expresní přímé spoje (FTL), dokládky (LTL), paletové zboží (sběrná služba), milkrun nebo náhradní leteckou přepravu (RFS). Náš tým čeká na vaše požadavky!

shutterstock_132413552.jpg

Železniční

Moderní a hojně využívaný způsob dopravy zboží do/z Číny. FCL i LCL, včetně vyzvednutí a doručení DAP. Máme přímé napojení na operátory. Pravidelné odjezdy z Polska, Německa i České republiky.

Rephrase with Ginger (Cmd+⌥+E)
shutterstock_682632358.jpg

Skladování

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé skladování, cross dock i služby s přidanou hodnotou (VAS) jako vychystání objednávek, štítkování, balení a třídění atd. Sklady se nacházejí v Pavlově (10 minut od letiště Praha) s kapacitou až 10 000 m² a/nebo v Brně s kapacitou 800 m².

shutterstock_1031173342.jpg

Celní služby

Všechny Vaše exportní/importní zásilky dokážeme celně odbavit kdekoli v ČR nebo transitovat po Evropě, a to včetně ATA carnet a TIR. Nabízíme také skladování a manipulační služby v režimu dočasného celního skladu.

shutterstock_577492282.jpg

E-commerce

Patříme mezi první společnosti (od roku 2015), které napřímo spolupracují s čínskými subjekty v dovozu e-commerce zboží (FBA, B2B, B2C). Zajistíme příjem zboží letecky, námořně nebo po železnici, ve skladu zboží roztřídíme, polepíme a připravíme na expedici pro kurýrní společnosti. Zajistíme dopravu až do třídicích center i doručení do domu. Novinkou je přímé napojení na poštovní služby v Praze (ETOE).

bottom of page